Betooni müük

Pakume omalt poolt laia valikut üldehitus-, põranda ja eribetooni, mis vastab kõikidele tänapäevastele kõrge kvaliteediga ehitustingimustele.

Betooni müük

Betooni müük on üks meie peamistest tegevusvaldkondadest. Pakume omalt poolt laia valikut üldehitus-, põranda ja eribetooni, mis vastab kõikidele tänapäevastele kõrge kvaliteediga ehitustingimustele.

Võta meiega ühendust ja kirjelda oma soove siin »

Kui palju maksab betoon?

Betooni hind sõltub alljärgnevatest teguritest:

  • objekti kaugus
  • betooni kogus
  • betooni mark (tugevusklass, keskkonnaklass)
  • mida valatakse ehk kui palju kulub aega objektil.

Kuskohast teie betoon pärineb?

Betooni ostame Betoonimeister AS tehastest üle Eesti ,aga igapäevaselt Männiku tehasest Harjumaal Saku vald Männiku külas.

Betooni kvaliteet

Meie poolt pakutava betoonsegu tootmine vastab ette nähtud standardile EVS-EN 206-1:2007, st et see on mõeldud erinevate monoliitsete konstruktsioonide valmistamiseks.

Kvaliteedi tagamiseks läbib see perioodiliselt erinevaid tootja poolt teostatud eelkatseid.

Betooni müük ja betoonsegud

Betoon on tänapäeval üks peamistest ehitusmaterjalidest, mis koosneb peamiselt jämedakoelistest täitematerjalides, mida omakorda seob aja jooksul kõvastuv tsement.

Betoonil omakorda on terve hulk betoonsegude liike, millest peamised on:

Tavabetoon

Enamasti kasutatakse betoonitöödel (sh ka suurehitiste juures) just seda liiki betooni.

Põrandabetoon

Põrandabetoon on eelkõige sisetingimustes kasutust leidev segu liik, mis enamasti leiab kasutust põrandate ja õhukeste plaatkonstruktsioonide valamisel.

Kiudbetoon

Juhul kui põrandate ja/või plaatkonstruktsioonide valamisel ei ole plaanis kasutada armeerimisvõrku, siis on kiudbetoon õige valik.

Ilmastikukindel betoon

Nagu nimigi ütleb, siis tegu on betooniga, mis on mõeldud kasutamiseks erinevates ilmastikutingimustes. Kuivõrd betoon peab hästi vastu erinevatele külmumis- ja sulamistsüklitele, siis on ta ka vastupidav erinevates välitingimustes.

Neile omadustele tuginedes kasutataksegi ilmastikukindlat betooni eelkõige välitingimustes ette tulevatel betoonitöödel.

Veetihe betoon

Jällegi viitab nimi betooni peamisele omadusele, st võimele vett kinni pidada. Seda tüüpi betooni kasutatakse eelkõige oludes, mis nõuavad kõrget niiskuse- ja veepidavuse taluvust (nt sadamad jms).

Jäätumiskindel betoon

Selle puhul on mõeldud talvistesse tingimustesse sobiva betooniga, mida kasutatakse eelkõige siis kui on vaja tagada värske betoonsegu korrektne tardumine. Seega lisataksegi jäätumiskindlat lisandit, mis võimaldab betooni tugevust parandada ning samal ajal külma toimet värskele segule eemal hoida.

Sulfaadikindel betoon

Betoonsegu teeb eriliseks see, et tegu on suurema korrosioonikindlusega betooniga. Sel põhjusel kasutatakse seda peamiselt põllumajandushoonete (nt silo- ja lägahoidlad) ehitamise juures.

Kiirkivinev betoon

Betoonsegul on spetsiaaline lisand, mis kiirendab kivinemise ja algtugevuse saavutamise aega.  Eelkõige leiab kiirkivinev betoon kasutus seal, kus vajatakse kiiret lahtirakestamise ning betooni tugevuse saavutamise kiirust.

Aeglustiga betoon

Erinevalt kiirkivinevast betoonist kasutatakse selle segu juures lisandit, mis võimaldab tsemendi kivinemise aega kuni 10 tundi edasi lükata. Peamiselt kasutatakse seda neil juhtudel kui on teada, et betooni transpordile kuluv aeg on suur ja vahemaa on pikk.

Samuti kasutatakse seda suvistes tingimustes, mil suurema välistemperatuuri tõttu ka segu kivinemise aeg on märgatavalt lühem.

Äärekivi betoon / Muldniiske betoon

Nagu nimigi viitab, siis seda betoonsegu kasutatakse peamiselt erinevate tänavate ja teede ehitusel ja seda eelkõige enne asfaltkatte paigaldamist.

Vaata lisaks ka neid teenuseid